Collectiewebsite van het Stadsarchief - Zomerse Ontmoeting

Tijdens de zomermaanden is het stil voor veel mensen; anderen zijn op vakantie en wekelijkse activiteiten van clubs voor jong en oud liggen stil. Bibliotheek Oss organiseert op verschillende momenten interessante bijeenkomsten en oogst daarmee kennis, maar zeker ook gezelligheid.
Collectiewebsite van het Stadsarchief Oss
Op donderdagmiddag 18 juli organiseert het Stadsarchief Oss om 14.00 uur een informatiebijeenkomst over de collectiewebsite van het archief. De medewerkers van het Stadsarchief Oss maken u wegwijs in deze collectiewebsite. Zij laten zien hoe u daarop oude foto’s en kranten zoals het Brabants Dagblad kunt (door)zoeken. Na een korte introductie en een kopje koffie kunt u eventueel meteen zelf aan de slag op de computers die in de ruimte van het Stadsarchief staan.
De volgende Zomerse Ontmoetingen zijn:
- Woensdag 24 juli, 14.00 uur: Archeologiemiddag door Piet van Lijssel.
- Dinsdag 30 juli, 10.30 uur: Maak kennis met de digitale bibliotheek (biebapp/ vakantiebieb)
- Dinsdag 6 augustus, 14.00 uur: Gelukkig hebben we de foto’s nog! Door Jurgen Pigmans
- Donderdag 8 augustus, 14.00 uur: informatiemiddag over PSD2 (nieuwe betaalwet per 14/09) wat moet ik ermee?
De Zomerse Ontmoetingen in de Bibliotheek Oss vinden op verschillende tijdstippen Toegang is gratis, wel vooraf aanmelden via dit formulier. Inclusief koffie of thee.